Все о Кратоме

Який кратом краще вибрати

Чай кратом – унікальний напій, що надає потужний вплив на наш організм, що сприяє розслабленню, зняттю тривожності, безсоння, покращенню настрою та порятунку від апатії, втоми та відсутності сил. Головне правильно підібрати варіант із усіх, представлених сьогодні на ринку – це може бути кратом Таїланд, Балі, Борнео і т.д. Отримують зелений порошок для заварювання ароматного чаю з екзотичного вічнозеленого дерева, що росте переважно в Азії. Від сорту залежатиме смак і ефект чаю кратом – який краще? Тут слід розглядати індивідуально.

Позитивні властивості кратома були відомі ще багато століть тому. З його допомогою позбавлялися болю, його застосовували як засіб, що підвищує загальний імунітет. Популярність напою встигли оцінити покупці з усього світу. Однією з важливих переваг його є широкий асортимент.

Властивості, смак та інші характеристики кратома залежатимуть від виду рослин, з якого його виготовили. А також регіону, де воно зростало. Давайте розглянемо докладніше, на які види ділиться чай і який з них краще?

Яким буває кратом

Кратом може ділитися на кілька видів, виходячи з регіонів, де росте рослина, а також сорти та відтінки листя. Давайте докладніше розберемося в особливостях кожного з цих видів.

Види забарвлення листя рослини

Ми вже згадували, що кратом виготовляється з екзотичної вічнозеленої рослини. Здавалося б, листя у нього має бути тільки зелене. І це так – різниця в сортах полягає у відтінку прожилок цього самого листя. За цим критерієм виділяють три основні категорії напою:

  1. Червоний порошок, що виготовляється із рослини з червоними прожилками. Є седативним засобом. При правильному вживанні знімає хронічний або гострий біль, а також сприяє зниженню рівня стресу в організмі, підвищує загальний імунітет. Це максимально універсальний сорт, який підходить навіть для новачків.
  2. Білий сорт, що надає особливої ​​бадьорості та підвищує концентрацію. В результаті налагоджується працездатність, людині стає легше запам’ятовувати та сприймати інформацію. Крім цього регулярне вживання чаю з білими прожилками листя дарує мотивацію і впевненість у собі – ефект, що чимось нагадує чашку міцної кави з ранку.
  3. Зелений. Легкий сорт, що надає помірну дію на організм. Відповідає за зниження болючих відчуттів.

Види кратома за місцем зростання

Очевидно, що грунт і місце існування, в якому росте дерево, також впливатимуть на ефект від напою. Як мінімум тому, що листям вдається ввібрати в себе різні мікроелементи. По середовищі росту виділяють:

  1. Тайська. Таїланд вважається батьківщиною напою. Такий сорт відрізняється потужним стимулюючим впливом, заряджає, знижує болючі відчуття.
  2. Борнео. На відміну від попереднього вигляду такий кратом відносяться до заспокійливих та седативних напоїв. Також чудово справляється з хронічним болем, знімає фоновий стрес та підвищену тривожність.
  3. Балі. Відрізняється оптимальним співвідношенням ціна-якість. Досить бюджетний варіант, здатний зняти хронічні болі та покращити настрій. Не підходить як стимулюючий напій.

Так який кратер варто купити

Вище ми перерахували всі види кратоми, а також переваги та особливості кожного сорту чаю. Вибір того чи іншого варіанта вже залежатиме виключно від вас. Наперед визначте, який ефект ви очікуєте від вживання напою. Оскільки на ринок надходять як сорти, що відповідають за заспокоєння, так і ті, що надають бадьорості та активності.

Фахівці рекомендують чергувати обидва ці варіанти, пропиваючи їх невеликим курсом із перервою. При цьому, наприклад, протягом одного дня міксувати два різні сорти не варто, оскільки вони можуть взаємно виключити один одного.

І пам’ятайте, що для досягнення необхідного ефекту потрібно правильно приготувати напій. Дотримуйтесь всіх рекомендацій від виробника – вони будуть вказані на упаковці. Деякі форми випуску досить просто залити окропом або змішати із теплою водою, молоком тощо. Вони добре швидко розчиняються та вивільняють всі свої корисні властивості. У той час як інші сорти вимагають тривалого заварювання – у такому разі необхідно дати напою закипіти на кілька хвилин.

Кому точно варто спробувати чай кратом

Незважаючи на сильний ефект, який кратом чинить на організм, цей напій є безпечним. Важливо дотримуватися пропорцій, рекомендованої частоти розпивання чаю, поради щодо вибору (залежно від симптомів, які вас турбують). Напій не викликає звикання і насамперед актуальний для людей, які перебувають у стані хронічного стресу.

При цьому кратом справді полегшує постійну втому та апатію, знижує тривожність та допомагає легше долати стресові ситуації. Як лікарський препарат, що знімає неприємні симптоми, такий напій буде актуальним для людей, які страждають від хронічних болів, підвищеного тиску, зубного болю, дискомфорту в суглобах. Це не є інструментом повноцінного лікування. Однак разом із прописаними препаратами чай дозволить отримати кращий ефект набагато швидше.

Багато покупців, особливо ті, хто вперше стикається з вибором чаю кратом, запитують, який сорт є найбільш сильним і який має необхідний саме їм ефект? Сподіваємось, ми допомогли вам розібратися в основних сортах напою, представлених сьогодні на ринку. Відштовхуйтеся від того, який результат ви хочете отримати: зняття болю, зниження рівня стресу, покращення якості сну і т.д. І обов’язково вибирайте перевіреного постачальника, який гарантовано надає високоякісний напій, здатний надавати низку корисних впливів на організм.

Залишити відповідь