Все про Кратом

Особливості та ефекти чаю кратом

чай кратом

Чай кратом має низку корисних ефектів на організм. Він надає болезаспокійливу дію: допомагає зняти біль голови, спазми м’язів і т.д. Крім цього, напій заварюють для відчуття припливу бадьорості та енергії, налагодження роботи нервової системи та метаболізму, зміцнення організму та покращення якості сну.

Всі ці ефекти можна відчути тільки якщо правильно підібрати напій на https://kratomcafe.com.ua/uk/kratom/, а також ретельно ознайомитись із правилами його заварювання. Про все це ми розповімо вам далі.

Як вибрати кратом

Перш ніж розбиратися, як заварювати кратом, необхідно правильно підібрати напій. Тим більше, що сьогодні він представлений у різних варіаціях. І у кожного виду свої властивості та переваги для організму. Кратом буває:

 

  • Червоний. Має седативний розслаблюючий вплив, використовується як заспокійливий. Знімає напругу у м’язах, рівень тривоги.
  • Зелений. Найбільш поширений та популярний варіант. Дарує заряд бадьорості та активності. Забезпечує досить тривалий ефект. Підвищує працездатність та покращує роботу нервової системи, знімає тривожність та апатію.
  • Білим. Ідеальне рішення для людей, які піддають свій організм виснажливим фізичним чи психологічним навантаженням. Має розслаблюючий ефект і водночас надає енергію.

 

Бажано мати в арсеналі кілька варіантів напоїв. Оскільки при регулярному вживанні один з часом стає менш ефективним. У такому разі варто просто перейти на інший, і згодом повернутися до чаю, який вживали до цього.

Також рекомендують підбирати кратом, виходячи із завдань, які ви покладаєте на напій. Не кожен день вам потрібно, наприклад, розслаблюючу дію. Якщо сьогодні ви відчуваєте необхідність у заспокійливому напої, то завтра навпаки – вам може знадобитися чай, який збільшує активність та підвищує концентрацію уваги.

Визначаємо дозування

Правильна подача кратоми передбачає вибір коректного дозування. У деяких випадках досить невелика ємність. А іноді може знадобитися ціла склянка напою. Відміряти порошок для заварювання чаю краще, використовуючи високоточні ваги. Так ви зможете контролювати дозування та за необхідності підвищувати або знижувати його.

Втім, навіть без ваг можна відміряти потрібну кількість порошку. Для цього використовуйте чайну ложку. Початківцям, які тільки знайомляться з ароматним та корисним напоєм, рекомендують вживати до 3 г кратоми.

Для отримання бадьорості та заряду енергії дозування напою з часом можна збільшити до 6 г. Трохи більші дози (8-9 г) підходять для розслаблення. У такій концентрації кратом надає седативний та заспокійливий вплив.

Як заварювати кратом

Традиції кратоми відомі вже протягом кількох століть. Як і рецепти заварювання ароматного та досить смачного напою. Конкретніше прочитати методи приготування чаю можна безпосередньо на упаковці. Жодних складнощів у його приготуванні немає: порошок повинен піддаватися термічній обробці. Напій можна:

 

  • Варити, розбавивши попередньо холодною водою і регулярно помішуючи. Насипте в ємність необхідну кількість порошку та додайте воду. Використовуючи віночок, готуйте кратом на повільному вогні близько 10 хвилин. Це дозволить отримати максимально концентрований та ефективний чай. Щоправда, смак його буде досить різким і мало кому подобається. Особливо тим, хто вперше знайомиться із напоєм. Таким способом краще готувати невеликі дози порошку.
  • Залити окропом. Насипте в кухоль потрібну кількість порошку кратом і додайте підсолоджувачі, які ви використовуєте. Це може бути цукор, мед чи сахзами. Влийте в склянку окропу і ретельно перемішайте. Додатково деякі виробники рекомендують додавати для більшої користі невелику кількість соди. Вона посилює ефект алкалоїдів. Накрийте кухоль або склянку щільною кришкою і дайте напою настоятися близько 5 хвилин. Після цього можна пити.

 

Скільки можна пити кратом

Можна пити кратом 3-4 дні поспіль. Однак, вживати напій на регулярній щоденній основі не рекомендується. Тим більше, що ефект від нього може зберігатись протягом кількох днів уперед. У середньому, щоб не викликати звикання в організмі та не допустити зниження ефективності порошку, достатньо заварювати чай раз на 3-4 дні.

Якщо ви помітили, що п’єте напій досить часто, зробіть невелику паузу або змініть сорт кратома на інший. Правильне приготування та вживання напою знижує больові відчуття, знімає втому, підвищує настрій та покращує якість сну.

Залишити відповідь