Відображаються усі з 7 результатів

bali kratom
25г
50г
100г
300г
500г

Кратом Білий Балі (White Bali)

150грн.2,450грн.
White Bali Kratom – це класичний сильний та ейфоричний білий сорт кратома, з яким ви отримаєте приплив енергії як фізично, так і морально. Білий Балі збільшує ентузіазм та задоволення у повсякденній діяльності.
maeng da white kratom
25г
50г
100г
300г
500г

Кратом Маенг Да Білий (Maeng Da White)

150грн.2,450грн.
Легендарний білий сорт кратома дає заряд бадьорості та настрою. Маенг Да Вайт - родом з дикої природи в Західному регіоні Індонезії, отримав свою назву через білуватий відтінок, який набувають прожилки листя кратома під час процесу сушіння. Маенг Да Вайт - це відмінний варіант, коли потрібний особливо сильний ейфоричний і стимулюючий сорт.
elephant kratom
25г
50г
100г
500г

Кратом Білий Слон (White Elephant Kratom)

150грн.2,450грн.
Сорт White Elephant - отримав свою назву через великі розміри листа кратома, який схожий на вухо слона. Це один із найсильніших сортів кратому на ринку, має надзвичайно високий вміст мітрагініну, дуже популярний серед місцевих жителів острову Калімантан. Білий слон - є найбільш енергійним сортом, викликає почуття ейфорії, дає заряд бадьорості протягом дня, піднімає настрій. Також відзначається знеболюючий ефект. Обов'язково сподобається тим, хто любить кратом із білими чи зеленими прожилками.
white bali capsules
50 шт
100 шт

Капсули кратом Білий Балі (White Bali Kratom)

190грн.350грн.
Якщо ви знаєте, що вам доведеться працювати допізна або попереду вас чекає напружений день, ранковий прийом White Bali буде надзвичайно корисним. Цей сорт змусить вас рухатися, підніме настрій та впевненість у собі! Кожна желатинова капсула містить 0,5 г чистого кратому. Дозування:
  • 2-3 шт капсул – легка доза, переважно тонізуючий ефект.
  • 4-5 шт – середня доза, збалансований приємний тонізуючий та в міру седативний ефект.
  • >5 шт – розслаблюючий, знеболюючий, седативний ефект.
white elephant capsules
50 шт
100 шт

Капсули Білий Слон (White Elephant)

190грн.350грн.
Капсули Кратому - безумовно, найзручніший спосіб прийому. Ні запаху, ні смаку. Вам не знадобляться ваги, і вам не потрібно буде витрачати час на те, щоб все зважити. Кожна желатинова капсула містить 0,5 г чистого кратому. Дозування:
  • 2-3 шт капсул – легка доза, переважно тонізуючий ефект.
  • 4-5 шт – середня доза, збалансований приємний тонізуючий та в міру седативний ефект.
  • >5 шт – розслаблюючий, знеболюючий, седативний ефект.
 
kratom buy
25г
50г
100г
300г
500г

Кратом Золотий В’єтнам (Gold Vietnam Kratom)

150грн.2,450грн.
Желтый вьетнамский кратом является относительно новым сортом на рынке кратома, но за последние годы он быстро завоевал себе хорошую репутацию. Большинство пользователей помещают его где-то между Зелеными и Белыми сортами, этот сорт очень полезен для тех, кто хочет уменьшить зависимость от кофе или других энергетиков.

Сет із трьох сортів кратому

200грн.
Набір складається з трьох найпопулярніших сортів кратому: 1. White Bali Kratom (10 г.) 2. Green Thai Kratom (10 г.) 3. Red Kapuas Kratom (10 г.)

Кратом можна сміливо назвати чудодійним етнічним чаєм із тисячолітньою історією. Країни Азії та Індонезії стали батьківщиною цього чаю, адже в далекі часи робітничий клас застосовував листя для підвищення працездатності та лікування хвороб народними методами. В даний час висушене і перемелене листя кратома вживають для лікування та відновлення організму.
Ефект білого кратома дуже індивідуальний.
Цей напій можна застосовувати для:

зниження тривожності, заспокоєння після тяжких психологічних травм;
розслаблення м’язів після фізичних активностей;
підвищення рівня обміну речовин;
покращення енергетичного потенціалу;
захисту від вірусів та бактерій;
контролю рівня цукру в крові.

Це хороший жовчогінний та антидіарейний засіб. Сприяє терапії при алкогольній залежності, допомагає впоратися з проблемами куріння та наркоманії.
Maeng Da та інтерес до нього на чайному ринку
Рослина під назвою Mitragyna speciosa була виведена в Таїланді ще на початку XIX ст. Його приймали для підвищення настрою та енергії. Білий чай кратом Маенг Так вважається найцікавішим із усіх сортів. Його можна вживати лише невеликими дозами. Ефект може бути різним залежно від кольору прожилок самої рослини. Застосовують такий чай при безсоння та інших порушеннях сну. Також його рекомендують для полегшення болю в суглобах та м’язах.

За своєю природою White kratom має не тільки розслаблюючу та заспокійливу дію. Це чудовий тонізуючий засіб та потужний депресант, який підвищує мотивацію, дозволяє зосереджуватись на завданнях протягом дня. Потужний ефект після вживання чаю відчувається відразу.
Відчуття ейфорії з «Білим слоном»
Підвидом білого кратома є White Elephant Kratom. Напій цінується своїми цінними властивостями та досить збалансованим ефектом. Після вживання такого чаю гарантується підвищення працездатності, усуваються наслідки стресу та підвищується концентрація уваги. Природний продукт позбавить депресії, підвищить працездатність організму і додасть сили до нових звершень.
Дозування чаю
Незважаючи на те, що кратом є натуральним продуктом, його дозування може позначитися на самопочутті людини. Потрібно завжди виходити від показників здоров’я та віку користувача. Немає наукових досліджень, які б визначили точне дозування чаю того чи іншого споживача. У будь-якому випадку варто дотримуватись інструкції, вказаної на етикетці чаю. При необхідності необхідно проконсультуватися з лікарем перед початком курсу.

Компанія kratomcafe пропонує купити білий кратом у різній фасуванні, вагою від 25 до 500 грам. Кожен відвідувач сайту може ознайомитися з детальною інформацією про напій, його вплив на організм та способи застосування. Робіть замовлення у нас, адже ми гарантуємо свіжість продукту, його безпеку у застосуванні, швидку обробку замовлень та доставку по Україні.