Відображаються усі з 12 результатів

monster kratom
25г
50г
100г
300г
500г

Кратом Зелений Монстер (Monster Green Kratom)

150грн.2,450грн.
Якщо ви шукаєте щось особливе, можете зупинитися прямо тут. Monster Green Kratom - це унікальний тонкоподрібнений і багатий на алкалоїди варіант кратому. При середньому вмісті мітрагініну 2% Monster Green Kratom безсумнівно є монстром у світі кратому. Monster Green Kratom - це суміш 70/30. А саме 70% - Тhai Green та 30% - Green Bali
thai kratom
25г
50г
100г
300г
500г

Кратом Тайський Зелений (Thai Green)

150грн.2,450грн.
Green Thai - це найсильніший із зелених сортів. Він забезпечує інтенсивну енергію та сильний ейфоричний ефект. Часто його можна приймати у менших дозуваннях, ніж інші зелені сорти.
green borneo
25г
50г
100г
300г
500г

Кратом Зелений Борнео (Green Borneo Kratom)

150грн.2,450грн.
Зелений Борнео - це популярний, давній сорт кратому, який росте на березі річки Капуас в густому тропічному лісі в центрі острова Борнео. Він є популярним сортом серед місцевих жителів острова завдяки надзвичайно високому вмісту алкалоїдів. В цілому, Зелений Борнео має більш енергійний і тривалий ефект, підійде для підвищення працездатності та підняття настрою, дарує користувачам додаткову мотивацію протягом усього дня! Найкраще підходить для вживання вдень! У малих та середніх дозуваннях він діє як чудова альтернатива каві, полегшує біль, стимулює приплив енергії!
super green capsules
50 шт
100 шт

Капсули Cупер зелений (Super Green Kratom)

190грн.350грн.
Кратом Super Green популярний і сильний сорт кратома, зроблений з листя, зібраного на піку свого зростання. Вибирають дерево кратома з найбільшим і широким листям. Звідси і термін "супер", що дає велику концентрацію алкалоїдів в одному аркуші. Кратом Super Green дає бадьорість та енергію тілу та розуму, підвищує настрій, покращує психічний емоційний стан, незамінний засіб для того, щоб розпочати активний день. В умовах війни та постійного стресу, цей сорт і загалом кратом стає просто необхідним, щоб тримати врівноваженість і не зневіритися. Кожна желатинова капсула містить 0,5 г чистого кратома. Дозування: 2-3 шт капсул - легке дозування, переважно тонізуючий ефект. 4-6 шт – середня доза, збалансований приємний тонізуючий та ейфоричний ефект. >6 шт – розслаблюючий, знеболюючий, седативний ефект.
maeng da green
25г
50г
100г
300г
500г

Кратом Маенг Да Зелений (Maeng Da Green)

150грн.2,450грн.
  Maeng Da Green має листя із зеленими прожилками, вперше вирощений у кратомових лісах Maeng Da, популярний завдяки своєму унікальному профілю, багатому на алкалоїди. Викликає в середніх і малих дозах ефект, що стимулює, бадьорить і покращує настрій, завдяки якому дуже підвищується продуктивність і зосередженість на поставлених завданнях. Постійні користувачі описують цей сорт як щось середнє між Тайським та Балі.
green thai capsules
50 шт
100 шт

Капсули Тайський зелений (Green Thai Kratom)

190грн.350грн.
Якщо ви знаєте, що вам доведеться працювати допізна або попереду вас чекає напружений день, ранковий прийом Thai Green буде надзвичайно корисним. Цей сорт змусить вас рухатися, підніме настрій та впевненість у собі! Кожна желатинова капсула містить 0,5 г чистого кратому. Дозування:
  • 2-3 шт капсул – легка доза, переважно тонізуючий ефект.
  • 4-5 шт – середня доза, збалансований приємний тонізуючий та в міру седативний ефект.
  • >5 шт – розслаблюючий, знеболюючий, седативний ефект.
30г
100г

Кратом Зелений Монстер Преміум (Monster Green Premium Kratom)

190грн.550грн.

- Це наш популярний і сильний сорт кратома, з великим вмістом мітрагініну (> 2%). Відрізняється від звичайного Монстра тим, що було дотримано особливих умов вирощування та обробки — збирання врожаю відбувається у певний період зростання, процес сушіння листя проходить довше звичайного і має спеціальний дрібний помел. Цей сорт наші постачальники оцінили дорожче ніж звичайний Зелений Монстр, оскільки він був вирощений виключно для особистого використання.

kratom bali
25г
50г
100г

Кратом Зеленый Бали (Green Bali Kratom)

150грн.520грн.
Зеленый Бали является отличным ноотропным средством, улучшающим когнитивные функции. Правильная доза этого сорта может повысить внимательность, бдительность и бодрствование, что делает его идеальным для тех, кто много работает и занимается нудной монотонной работой.
monster green capsules
50 шт
100 шт

Капсули кратом Монстер Зелений (Monster Green Kratom)

190грн.350грн.
Капсулы Кратома — безусловно, самый удобный способ в приеме. Ни запаха, ни вкуса. Вам не понадобятся весы, и вам не нужно будет тратить время на то, чтобы все взвесить. Каждая желатиновая капсула содержит  0,5 грамм  чистого кратома.
green borneo capsules
50 шт
100 шт

Капсули кратом Борнео зелений (Green Borneo kratom)

190грн.350грн.
Капсулы Кратома — безусловно, самый удобный способ в приеме. Ни запаха, ни вкуса. Вам не понадобятся весы, и вам не нужно будет тратить время на то, чтобы все взвесить. Каждая желатиновая капсула содержит  0,5 грамм  чистого кратома.
kratom super greeen kiev
25г
50г
100г

Кратом Супер Грін (Super Green Kratom)

150грн.520грн.
Super Green Kratom виробляється з молодого листя, в результаті чого він набуває свіжого зеленого кольору. Цей, головним чином, сильно стимулюючий сорт кратома забезпечує ейфорію навіть при низьких дозуваннях. Завдяки високому вмісту мітрагініну гарантує тривалий ефект.

Сет із трьох сортів кратому

200грн.
Набір складається з трьох найпопулярніших сортів кратому: 1. White Bali Kratom (10 г.) 2. Green Thai Kratom (10 г.) 3. Red Kapuas Kratom (10 г.)

Протягом багатьох століть місцеве населення Малайзії та Індонезії використовує чай кратом, як природне джерело енергії, бадьорості та сили. Напій є яскраво вираженим стимулятором. Він провокує різкий викид серотоніну в кров, а також ендорфінів, які допомагають долати депресійний стан і позитивно впливають на самопочуття.
Збалансований Greem kratom
Монотонна робота щодня вас вимотує? Є натуральний компонент, який допоможе вам зосередитися, підвищить пам’ять та увагу. Це зелений кратом. Він вивільняє нейромедіатори ацетилхоліну, що сприяє підвищенню витривалості та учності людини. Компоненти цього напою прискорюють доставку кисню в кров, що лише позитивно позначається на загальному самопочутті людини.

Багато людей люблять каву. Для них є найкраща альтернатива – це природний чай кратом. Навіть результати наукових досліджень доводять, що рослина кратома та кава належать до одного сімейства. Зв’язують їх також інші характеристики, такі як болезаспокійливий та седативний вплив на організм.

На початку розвитку пандемії коронавірусу інтерес до зеленого чаю кратом сильно зріс. Справа в тому, що напій здатний добре зміцнювати імунітет. Щоб бути максимально стійким до хвороботворних захворювань і зміцнити свою імунну систему, то кращого не вигадаєш, ніж кратом.
Різновиди зеленої кратоми
Найбільш затребуваними сьогодні залишаються такі види Кратома:

Борнео;
Малайська;
Тайська;
Балі;
Суматра кратом.

Для отримання розслаблюючого ефекту віддавайте перевагу чаю Борнео. Рекомендовано використовувати чай у другій половині дня, щоб до обіду зробити всі важливі справи, а потім розслабитися та відпочивати.

Після філіжанки Малайського зеленого чаю можна відчути стимулюючий ефект. Крім цього, він розслабить і знеболить організм. Класичним варіантом вважається Тайська кратом. Він відрізняється гірким смаком через велику кількість у складі алкалоїдів. Цей вид вважають добрим джерелом енергії. Він надає легкого почуття ейфорії. Деяким людям його приписують до вживання на постійній основі, адже це дуже добрий антидепресант.

Чай Балі відмінно підвищує пильність, дає відчуття бадьорості та енергії. Він вважається найуніверсальнішим сортом, збалансованим за рівнем стимуляції та розслаблення людини.

Ясність мислення, бадьорість та приплив нових сил подарує чай Суматра. Його цінують за можливість піднімати витривалість спортсменів, покращувати фізичні показники та підвищувати лібідо. Для людей з підвищеною розумовою активністю, таких як науковці, студенти, економісти, письменники, рекомендують саме зелений крат Суматра.

У нашому онлайн магазині відвідувачі можуть купити зелений кратом за доступною вартістю. Ми пропонуємо кілька видів цього чаю. Покладайтеся на своє самопочуття та рекомендації лікарів при виборі цього натурального чаю.