Все про Кратом

Зелений чай кратом: всі його особливості та переваги

Super Green

Кратом – чай, який виготовляється на основі листя однойменного дерева, що росте переважно у Південно-Східній Азії. Ще кілька століть тому місцеві мешканці відкрили цілющі властивості рослини. Заварене листя використовували для того, щоб зняти болючі відчуття, втому, налагодити сон.

Залежно від сорту самого дерева, а також зрілості листя виділяють кілька категорій і, відповідно, відтінків чаю. Найбільш популярним, особливо для тих, хто вперше знайомиться з кратом, є зелений сорт. Він виготовляється з листя, яке ідеально дозріло і має помірну, але при цьому яскраво виражену дію на організм.

Давайте докладніше розглянемо, що являє собоюзелений кратомЯкий ефект можна отримати від вживання ароматного чаю і як правильно готувати його, щоб насолодитися і користю, і смаком напою?

Всі особливості та переваги зеленого кратома

Давайте розберемося, якими буваютьособливості зеленого кратома? Оскільки даний чай вважається одним з найбільш поширених сортів і має досить м’який смак з приємним трав’яним ароматом і незначною гіркотою, яку, втім, можна легко розбавити, використовуючи мед/цукор/лимон. Головною перевагою зеленого чаю кратом є те, що в залежності від дозування, частоти вживання та правила заварювання ви можете варіювати ефект, який напій надаватиме на ваш організм:

  1. Знеболювальна дія. Зелений кратом ефективно знімає сильні болі та спазми, викликані різною етіологією. Він допомагає при головному болі, зубному болі, захворюваннях кісток, суглобів, м’язових спазмах тощо. Не дивно, що саме цей напій найчастіше використовується при синдромі відміни у процесі боротьби із залежністю. У цей час спостерігається сильна ломка. І часом нестерпні для людини болі, які змушують її повернутися до вживання алкогольних чи наркотичних речовин. Кратом справляється з усіма цими симптомами краще за багато препаратів. Дозволяє легше пережити синдром відміни та повернутися до нормального життя без залежності.
  2. Боротьба з тривожністю. Постійний стрес, панічні настрої, тривога – все це сильно впливає весь організм, знижує імунітет і може провокувати ряд захворювань. Крім цього, постійне відчуття тривоги в тілі сковує м’язи та суглоби, призводить до проблем із шлунково-кишковим трактом. Зелений кратом впливає на нервову систему таким чином, щоб зняти зайвий стрес, розслабити організм і знизити рівень тривожності.
  3. Підвищення енергії. Якщо вже прокинувшись, ви відчуваєте себе втомленим, а протягом дня вас часто супроводжує апатія, можливо необхідно пропити курс чаю кратом. Зелені сорти мають помітний підбадьорливий ефект. При цьому не такий яскраво виражений як білий вид напою. Це чудове рішення для тих, кому потрібна помірна доза енергії. При правильному підході до приготування, вживання кратом допомагає також підвищити концентрацію, поліпшити працездатність, стимулювати мозок на вирішення робочих завдань. Ви відчуватимете приплив сил і енергії, які супроводжують вас протягом усього дня.
  4. Боротьба безсоння. Проблеми зі сном можуть бути викликані як сильними болючими відчуттями в тілі, так і панічними атаками, тривожністю, хронічним стресом. При цьому саме сон необхідний для того, щоб нормально функціонувати протягом усього дня. І зелений кратом допомагає позбутися безсоння, розслабитися і відпочити.

Як правильно заварювати зелений чай кратом.

Тепер давайте докладніше розберемо, як заварювати зелений кратом так, щобкористь від вживання ароматного напою була максимально відчутною, а процес приготування чаю максимально простий і швидкий. Головне правильно відміряти необхідне дозування. Вона підбирається, виходячи з того, якого ефекту ви хочете досягти. І при цьому важливо не перестаратися. Тим, хто вперше знайомиться з кратом, достатньо заварити близько 2 г порошку.

Залийте його окропом, ретельно розмішайте і накрийте кришкою. Дайте їй настоятися 15-20 хвилин. Цього достатньо для того, щоб кратом розкрив усі свої позитивні та цілющі властивості. Ще раз перемішайте напій перед вживанням. На цьому етапі можна додати молоко та підсолоджувачі. Якщо вживаєте кратом для того, щоб підбадьоритися і відчути приплив енергії, можна як доповнення покласти в дольку лимона або лайма. Такий ефект, що бадьорить, буде ще більш відчутним.

При цьому важливо вживати кратом правильно. На постійній основі з часом він може викликати звикання. У такому випадку потрібно постійно підвищувати дозу. Тому рекомендують вживати кратом курсом і робити невеликі перерви.

Залишити відповідь