Все про Кратом

Все, що вам потрібно знати про білий чай кратом

kratom

Кратом – популярний ароматний напій, який здатний підбадьорити, покращити настрій. Він також позитивно впливає на нервову систему, надаючи релаксуючу, розслаблюючу дію, сприяє міцнішому здоровому сну, знімає болючі відчуття, втому.

Цілющі властивості чаю кратом були відомі ще кілька тисячоліть тому. У країнах Південно-Східної Азії він вважається популярним напоєм при низці захворювань та неприємних симптомів. Поступово чай кратом завойовує популярність і в інших куточках планети. В першу чергу завдяки величезній різноманітності сортів та можливості підбирати той, властивості та смакові особливості якого вам ідеально підходять.

Різновиди кратома включають червоні, зелені, білі сорти. Давайте розглянемо властивості та правила приготування, а також усі можливі варіації білого кратома – одного з найпопулярніших та найпоширеніших видів напою.

Що таке білий кратом

Якщо ви вперше знайомитеся з чаєм кратом, то очікуєте швидше за все, що за назвою буде зрозумілим відтінок самого напою. Однак, купуючи білий чай, ви отримуєте зелений порошок для його приготування. То чому саме така назва?

Сам кратом є засушене і згодом перетерте листя однойменної екзотичної рослини. Саме листя має насичений зелений відтінок. А ось їх прожилки можуть бути окремо зеленими, червоними або білими.

Білий кратом, відповідно, має світлі прожилки листя. Це з тим, що зривають їх доти, як вони повністю виростуть і дозріють. Тобто засушують і використовують для приготування порошку наймолодше листя дерева, яке не встигло ще набрати зелений пігмент у достатній кількості.

При цьому саме це молоде листя робить напій максимально потужним і ефективним. Білий чай коротко рекомендують використовувати тим, хто вже був знайомий з менш сильними варіантами напою. Оскільки навіть невеликої порції такого порошку достатньо для того, щоб максимально підбадьорити організм та зберегти ефект надовго.

Всі властивості білого чаю.

Ми вже говорили про те, що головною та найважливішою властивістю білого кратому є те, що вже через 15-20 хвилин після вживання чаю ви відчуєте максимальний приплив активності. Це незабутнє відчуття, як енергія буквально виникає з вашого тіла. Що особливо важливо, якщо вам, наприклад, потрібно багато працювати або ви відчуваєте хронічну втому, апатію, поганий настрій.

Серед інших позитивних властивостей білого кратому:

  1. Підвищення концентрації уваги. Правильний підхід до дозування та вживання білого кратома дозволяє покращити вашу працездатність, проявляти гостроту розуму.
  2. Зняття болючих відчуттів. Кратом часто використовується як знеболюючий напій. Він допомагає зняти спазми та болі, викликані різними причинами. Це і зубний біль, і проблеми із суглобами, м’язами, головний біль. Все тому, що такий напій розслаблює нервову систему.
  3. Боротьба із синдромом скасування. Якщо в людини спостерігається залежність від низки препаратів, боротьба з ними передбачає проходження через період ломки або, як його ще називають, синдром скасування. Він характеризується сильним болем, нудотою, нападами паніки. І саме потужний білий чай кратом бореться із синдромом відміни і допомагає легше пережити цей процес, не викликаючи при цьому залежності. Він дозволяє людині повернутися до нормального життя без зловживання алкоголем чи наркотичними препаратами. Саме білі сорти справляються із цим набагато краще, ніж інші аналоги.

Багато хто порівнює ефект від кратома з чашкою дійсно міцної кави. Однак на відміну від кавових напоїв, що викликають тахікардію, запаморочення або навіть нудоту, що провокують біль у шлунку (особливо при зловживанні кофеїну), кратом не має неприємних наслідків. Не викликає тривожності та дратівливості. Навпаки, він дозволяє почуватися впевненіше і спокійніше, навіть перебуваючи у веселому бадьорому стані.

Як правильно готувати білий кратом

Всі рекомендації щодо заварювання напою будуть вказані безпосередньо на упаковці. Приготування кратома – максимально простий і зрозумілий процес, що не вимагає багато часу і зусиль.

Дозування визначається, виходячи з того, якого ефекту вам потрібно досягти. А також наскільки ваш організм є сприйнятливим до речовин, що впливають на нервову систему.

Смак кратоми білих сортів досить сильний. Тому не рекомендують починати з високих дозувань. Розбавляйте теплою водою спочатку невелику кількість порошку. А потім за необхідності підвищуйте концентрацію.

Залишити відповідь