Все о Кратоме

Всі переваги заварювання чаю кратом

кратом

Чай тільки недавно став з’являтися на українському ринку. Однак у деяких країнах він відомий уже багато століть. Рідкісна екзотична рослина заварюють для того, щоб зміцнити організм, надати їй більше сил і енергії. А також для усунення ряду неприємних симптомів, у тому числі при деяких захворюваннях. Головне правильно підібрати вид продукції та ознайомитися з принципами його заварювання на https://kratomcafe.com.ua/uk/kratom/.

Давайте докладніше розберемося, як кратом впливає на організм? Ми зібрали список усіх переваг ароматного напою.

Болезаспокійливі засоби

Очевидна користь кратома – наявність у його складі алкалоїдів у високій кількості. Ці ж речовини містяться, наприклад, у кофеїні, який часто служить основою багатьох знеболюючих препаратів. Алкалоїди допомагають зняти:

 • головний біль;
 • біль у суглобах;
 • м’язовий спазм.

Приплив бадьорості та активності

Якщо вас постійно переслідує відчуття безсилля, поганий настрій чи апатія, із цим треба щось робити. Такі стани впливають на працездатність, помітно знижуючи її, погіршують якість сну і тим самим можуть спровокувати зниження імунітету і схильність організму до ряду захворювань.

Коротко – напій, який допомагає:

 • покращити настрій;
 • знизити тривожність;
 • налагодити роботу нервової системи;
 • покращити концентрацію.

Приплив енергії відчувається вже за кілька хвилин після вживання напою. За це знову-таки відповідають алкалоїди у складі рослини.

Про тривожність слід поговорити окремо. Це розлад, на який страждають сьогодні багато хто. Воно заважає працювати, насолоджуватися життям, сприймати нову інформацію, сконцентруватися на «тут і зараз». Підвищена тривожність є симптомом навантаження нервової системи та провокує хронічний стрес. Який у занедбаному стані призводить до низки соматичних розладів. Чай кратом допомагає буквально з перших хвилин зняти напругу та рівень тривоги.

Чи можна пити кратом щодня, якщо ви відчуваєте апатію чи занепад сил? Насамперед варто проконсультуватися з терапевтом. І, можливо, поряд інших лікарів. Іноді причиною апатії є серйозніші захворювання, які потребують лікування. Однак якщо це просто сезонний розлад або втома від роботи, курс кратома цілком впорається і зробить вас активнішим та енергійнішим.

Седативний ефект

Як можна говорити про те, що кратом допомагає заснути, якщо вище ми розписували, що він дає приплив сил та енергії? Все залежатиме від дози та часу вживання напою. У невеликій кількості чай кратом дійсно допомагає налагодити сон і активно використовується людьми, які страждають від:

 • безсоння;
 • частого пробудження ночами;
 • складності із засипанням;
 • відчуттів втоми навіть після восьмигодинного сну (він не завжди може бути справді якісним).

Все тому, що низка речовин у складі напою здатна заспокоїти нервову систему. У перезбудженому стані організм не може налаштуватися на сон. Для розслаблюючого ефекту рекомендують невеликі дози чаю за 1-2 години до сну.

Лікування від залежностей

Сам собою коротко, звичайно, не є інструментом для подолання залежності. Однак він допомагає помітно зменшити абстинентний синдром. Або, як його інакше називають, ломку. Вона виникає в процесі лікування від алкогольної чи наркотичної залежності у пацієнтів і часто призводить до того, що люди повертаються до спиртних напоїв чи наркотиків, не витримуючи неприємних синдромів.

Оскільки чай кратом є ще й болезаспокійливим, він допомагає знизити весь дискомфорт від абстинентного синдрому та легше пройти лікування від залежності.

Боротьба із зайвою вагою

Поки що ця властивість залишається не остаточно доведеною. Однак багаторазові дослідження підтвердили той факт, що наявність стимуляторів нервової системи, які викликають приплив енергії, здатні знижувати апетит та прибирати надмірну, зайву тягу до їжі.

У чаї кратом міститься достатня кількість стимулюючих речовин, у тому числі й алкалоїдів. Вони пригнічують апетит і призводять до того, що людям легше вдається дотримуватися норм споживання калорій. На даний момент плануються докладніші дослідження для того, щоб підтвердити цю теорію.

Якщо правильно підійти до вибору та вживання чаю кратом, можна побачити безліч корисних для організму ефектів. Головне віддавати перевагу перевіреній продукції. Шукайте надійних постачальників і уважно ознайомтеся з нормами та правилами напою, щоб досягти максимальної користі.

Залишити відповідь