Показано 1–18 із 24

bali kratom
25г
50г
100г
300г
500г

Кратом Білий Балі (White Bali)

150грн.2,450грн.
White Bali Kratom – це класичний сильний та ейфоричний білий сорт кратома, з яким ви отримаєте приплив енергії як фізично, так і морально. Білий Балі збільшує ентузіазм та задоволення у повсякденній діяльності.
monster kratom
25г
50г
100г
300г
500г

Кратом Зелений Монстер (Monster Green Kratom)

150грн.2,450грн.
Якщо ви шукаєте щось особливе, можете зупинитися прямо тут. Monster Green Kratom - це унікальний тонкоподрібнений і багатий на алкалоїди варіант кратому. При середньому вмісті мітрагініну 2% Monster Green Kratom безсумнівно є монстром у світі кратому.    
maeng da white kratom
25г
50г
100г
300г
500г

Кратом Маенг Да Білий (Maeng Da White)

150грн.2,450грн.
Легендарний білий сорт кратома дає заряд бадьорості та настрою. Маенг Да Вайт - родом з дикої природи в Західному регіоні Індонезії, отримав свою назву через білуватий відтінок, який набувають прожилки листя кратома під час процесу сушіння. Маенг Да Вайт - це відмінний варіант, коли потрібний особливо сильний ейфоричний і стимулюючий сорт.
kapuas kratom
25г
50г
100г
300г
500г

Кратом Червоний Капуас (Red Kapuas)

150грн.2,450грн.
Red Kapuas включає додаткові алкалоїди, такі як митрафілін, які є унікальними для цього сорту. Історично популярний у своїй рідній Індонезії, не дивно, що цей сорт кратому швидко став бестселером в Kratom Cafe.
thai green ktatom
25г
50г
100г
300г
500г

Кратом Тайський Зелений (Thai Green)

150грн.2,500грн.
Green Thai - це найсильніший із зелених сортів. Він забезпечує інтенсивну енергію та сильний ейфоричний ефект. Часто його можна приймати у менших дозуваннях, ніж інші зелені сорти.  
maeng da green
25г
50г
100г
300г
500г

Кратом Маенг Да Зелений (Maeng Da Green)

150грн.2,450грн.
  Maeng Da Green має листя із зеленими прожилками, вперше вирощений у кратомових лісах Maeng Da, популярний завдяки своєму унікальному профілю, багатому на алкалоїди. Викликає в середніх і малих дозах ефект, що стимулює, бадьорить і покращує настрій, завдяки якому дуже підвищується продуктивність і зосередженість на поставлених завданнях. Постійні користувачі описують цей сорт як щось середнє між Тайським та Балі.
maeng red krarom
25г
50г
100г
300г
500г

Кратом Маенг Да Червоний (Maeng Da Red)

150грн.2,450грн.
Maeng Da Red - відмінний сорт кратому, як і інші представники червоних сортів відомий своїм знеболюючим та релаксаційним ефектом. У середніх дозуваннях кратома (3-5 грам) викликає розкріпачення думок, тіла та духу, дає почуття спокою та ейфорії.
elephant kratom
25г
50г
100г
500г

Кратом Білий Слон (White Elephant Kratom)

150грн.2,500грн.
Сорт White Elephant - отримав свою назву через великі розміри листа кратома, який схожий на вухо слона. Це один із найсильніших сортів кратому на ринку, має надзвичайно високий вміст мітрагініну, дуже популярний серед місцевих жителів острову Калімантан. Білий слон - є найбільш енергійним сортом, викликає почуття ейфорії, дає заряд бадьорості протягом дня, піднімає настрій. Також відзначається знеболюючий ефект. Обов'язково сподобається тим, хто любить кратом із білими чи зеленими прожилками.
white elephant capsules
50 шт
100 шт

Капсули Білий Слон (White Elephant)

190грн.360грн.
Капсули Кратому - безумовно, найзручніший спосіб прийому. Ні запаху, ні смаку. Вам не знадобляться ваги, і вам не потрібно буде витрачати час на те, щоб все зважити. Кожна желатинова капсула містить 0,5 г чистого кратому. Дозування:
 • 2-3 шт капсул – легка доза, переважно тонізуючий ефект.
 • 4-5 шт – середня доза, збалансований приємний тонізуючий та в міру седативний ефект.
 • >5 шт – розслаблюючий, знеболюючий, седативний ефект.
 
green borneo
25г
50г
100г
300г
500г

Кратом Зелений Борнео (Green Borneo Kratom)

150грн.2,500грн.
Зелений Борнео - це популярний, давній сорт кратому, який росте на березі річки Капуас в густому тропічному лісі в центрі острова Борнео. Він є популярним сортом серед місцевих жителів острова завдяки надзвичайно високому вмісту алкалоїдів. В цілому, Зелений Борнео має більш енергійний і тривалий ефект, підійде для підвищення працездатності та підняття настрою, дарує користувачам додаткову мотивацію протягом усього дня! Найкраще підходить для вживання вдень! У малих та середніх дозуваннях він діє як чудова альтернатива каві, полегшує біль, стимулює приплив енергії!
white bali capsules
50 шт
100 шт

Капсули кратом Білий Балі (White Bali Kratom)

190грн.360грн.
Якщо ви знаєте, що вам доведеться працювати допізна або попереду вас чекає напружений день, ранковий прийом White Bali буде надзвичайно корисним. Цей сорт змусить вас рухатися, підніме настрій та впевненість у собі! Кожна желатинова капсула містить 0,5 г чистого кратому. Дозування:
 • 2-3 шт капсул – легка доза, переважно тонізуючий ефект.
 • 4-5 шт – середня доза, збалансований приємний тонізуючий та в міру седативний ефект.
 • >5 шт – розслаблюючий, знеболюючий, седативний ефект.
green thai capsules
50 шт
100 шт

Капсули Тайський зелений (Green Thai Kratom)

190грн.360грн.
Якщо ви знаєте, що вам доведеться працювати допізна або попереду вас чекає напружений день, ранковий прийом Thai Green буде надзвичайно корисним. Цей сорт змусить вас рухатися, підніме настрій та впевненість у собі! Кожна желатинова капсула містить 0,5 г чистого кратому. Дозування:
 • 2-3 шт капсул – легка доза, переважно тонізуючий ефект.
 • 4-5 шт – середня доза, збалансований приємний тонізуючий та в міру седативний ефект.
 • >5 шт – розслаблюючий, знеболюючий, седативний ефект.

Кратом Зелений Балі (Green Bali Kratom)

270грн.
Зелений Балі є чудовим ноотропним засобом, що покращує когнітивні функції. Правильна доза цього сорту може підвищити уважність, пильність та неспання, що робить його ідеальним для тих, хто багато працює та займається нудною монотонною роботою.
guarana
50г

Гуарана (Paullinia cupana)

100грн.
Гуарана - натуральний енергетик, що не перезбуджує організм, тонізує 6-8 годин, багатий на кофеїн. Гуарана (рідкий каштан) підвищує тонус, лібідо, витривалість, покращує пам'ять, очищає кров, притуплює почуття голоду та активно сприяє схуднення.  
red bali kratom
25г
50г
100г
300г
500г

Кратом Червоний Балі (Red Bali)

150грн.2,450грн.
Red Bali – вважається одним із найкращих сортів, що дозволяють забезпечити релакс та усунення больових відчуттів. Одна з його найцінніших можливостей полягає в тому, що він може зменшити серйозні симптоми відміни, спричинені опіоїдною залежністю, що може допомогти тим, хто вирішив стати на шлях одужання.
red kapuas capsules
50 шт
100 шт

Капсули Кратом Червоний Капуас (Red Kapuas)

190грн.360грн.
Капсули Кратому – безумовно, найзручніший спосіб прийому. Ні запаху, ні смаку. Вам не знадобляться ваги, і вам не потрібно буде витрачати час на те, щоб все зважити. Кожна желатинова капсула містить 0,5 г чистого кратому. Дозування:
 • 2-3 шт капсул – легка доза, переважно тонізуючий ефект.
 • 4-5 шт – середня доза, збалансований, приємний, тонізуючий та в міру седативний ефект.
 • >5 шт – розслаблюючий, знеболюючий, седативний ефект.
super green capsules
50 шт
100 шт

Капсули Cупер зелений (Super Green Kratom)

190грн.360грн.
Кратом Super Green популярний і сильний сорт кратома, зроблений з листя, зібраного на піку свого зростання. Вибирають дерево кратома з найбільшим і широким листям. Звідси і термін "супер", що дає велику концентрацію алкалоїдів в одному листку. Кожна желатинова капсула містить 0,5 г чистого кратома. Дозування: - 2-5 шт капсул - легке дозування, переважно тонізуючий ефект. - 5-8 шт – середня доза, збалансований приємний тонізуючий та ейфоричний ефект. - >8-10 шт – розслаблюючий, знеболюючий, седативний ефект.
100г

Кратом Зелений Монстер Преміум (Monster Green Premium Kratom)

550грн.

- Це наш популярний і сильний сорт кратома, з великим вмістом мітрагініну (> 2%). Відрізняється від звичайного Монстра тим, що було дотримано особливих умов вирощування та обробки — збирання врожаю відбувається у певний період зростання, процес сушіння листя проходить довше звичайного і має спеціальний дрібний помел. Цей сорт наші постачальники оцінили дорожче ніж звичайний Зелений Монстр, оскільки він був вирощений виключно для особистого використання.

Kratom Cafe радий вітати вас у нашому онлайн магазині натуральної продукції. До вашої уваги представляється чай Кратом, листя якого є природним енергетиком. Широкий спектр дії та чудові результати після лікування роблять кратом дуже популярним продуктом серед споживачів.

Насамперед це потужний знеболюючий засіб. Воно застосовується для боротьби з сильними хронічними болями, які не варто вгамовувати хімічними препаратами. Кратом рекомендований для жителів мегаполісів, які постійно перебувають в умовах стресу, забруднення повітря та регулярно вживають шкідливу їжу. Листя кратома здатне виводити токсини, вони надають детокс-функцію на організм і очищають його природним шляхом.

Це чудовий засіб для затятих курців, кавоманів зі стажем, людям, які дуже часто вживають ліки.

Кратом для кишкового мікробіома

Чай із далекої Індонезії є своєрідним пребіотиком, це так звана їжа для бактерій в організмі. Кратом радять лікарі при захворюваннях шлунково-кишкового тракту, для профілактики запорів та харчових отруєнь.

Насправді це чудодійний засіб, з яким ви забудете про болі в шлунку та дискомфорт.

Вживання Кратому

Кратом за своїм впливом поділяють на кілька видів: Червоний, Зелений, Білий. Назва сформувалася від кольору прожилок на листі дерева. Ефект кожного з видів відрізнятиметься. Багато залежить і від кількості заварки, особливостей фізіології та психіки людини.

У будь-якому випадку рекомендують вживати кратом у кількості від 1 до 2 грам. Порошок заливають окропом та настоюють протягом 10-15 хвилин. Чаювання варто проводити не частіше, ніж 1 раз на 3 дні.

Капсули Кратома для зручності споживання

У нас на сайті можна придбати желатинові капсули, які містять подрібнене листя Кратома. Вони дозовані і дуже зручні у використанні. Пацієнту необхідно лише запитати капсулу невеликою кількістю води, витративши на це кілька секунд. Ефект нічим не поступається звичайному чаю. До продажу є капсули Білий слон, Білий Балі, Червоний Балі та інші.

П’янкий Пуер

Ще один чудодійний продукт нашого магазину вартий вашої уваги. Це запаморочливий чай Пуер. Після чаювання виникає відчуття гармонії та легкості. Він приголомшує свідомість, чудово заспокоює і надає бадьорості духу.

Хочете отримати справжнє задоволення після вживання Пуер? Тоді візьміть цей чай із собою у похід чи ліс. Сядьте з чайничком біля вогнища, перекиньтесь на зручне крісло і відчуйте блаженство, поєднання з природою.

Бутує міф, що Пуер є наркотичним засобом. Це не так. Він бадьорить набагато краще за каву, але не надає негативного впливу на організм людини. При цьому пуер покращує кровообіг, благодійно впливає на роботу ЖКГ, має сечогінний ефект і добре знімає відчуття похмілля.