Все про Кратом

Спосіб посилення

usilenie kratom

Спосіб пом’якшення смаку та невеликого посилення ефекту

Для деякого пом’якшення смаку і невеликого посилення ефекту рекомендується відразу після того, як ви залили порошок кратому КРУТИМ ОКРОПОМ і перемішали його, додати в чашку невелику кількість соди, буквально на кінчику чайної ложки – це призведе до збільшення екстракції алкалоїдів у воду.

При використанні цього методу не заливайте чашку догори, тому що утворюється чимала кількість піни, яка містить високі концентрації активних речовин, що може перелізти за борт. Цю піну необхідно обережно розмішати з рідиною, дати напою настоятися до охолодження. Ідеально заварювати кратом у термосі, але з-за піни у мене такий раз рвонув при струшуванні, залишивши на стіні вм’ятину від кришки, а на шпалерах і стелі – зелені плями, так що обережніше. Але тривала підтримка високої температури та підвищений тиск сприяють максимальному вивільненню активних речовин. Пити обов’язково разом із осадом, його залишки на дні залити водою і теж випити (мільйонерів не стосується). За смаком можна додавати цукор, підсолоджувачі, мед (але мед розкладається до не дуже корисних сполук при температурі вище 60 градусів), а ось лимонний сік, попри те, що найчастіше пишуть в Інтернеті, додавати не варто. Справа в тому, що алкалоїди кратома краще засвоюються в лужному середовищі, так що якщо ми підкислюємо і так вже кисле середовище шлунка, то ми зменшуємо біодоступність, і навпаки, якщо підлужуємо, то підвищується біодоступність. Але їсти перед питом кратома столові ложки соди не рекомендую.

Дозування кратома для новачка:

2-4 – легка доза, переважно тонізуючий ефект.

4-7 – середня доза, збалансований ефект.

>7 – розслаблюючий, знеболюючий, седативний ефект.

Людям, які не мають толерантності до кратому, не рекомендується пити більше 7 грамів, щоб уникнути побічних ефектів, зокрема, запору, свербежу та нудоти, аж до блювання.

Не рекомендується приймати кратом частіше одного-двох разів на тиждень, щоб уникнути накопичення толерантності та, при тривалому щоденному вживанні, особливо у високих дозах, адикції. Якщо дотримуватись наведених тут рекомендацій, кратом буде безпечний для більшості населення, хоча алергікам рекомендується бути акуратними і починати з найменших доз, щоб перевірити переносимість.

Залишити відповідь