Все про Кратом

Використання кратома в терапевтичних цілях

kratom

Використання кратома в терапевтичних цілях

Кратом, у тих місцях у яких він росте, з доісторичних часів використовувався місцевими жителями як лікарський засіб.

Тепер, коли світ дізнався про кратом, з тією ж метою його можемо використати й ми. Кратом має унікальний і багатогранний хімічний склад, завдяки чому він може застосовуватися для лікування різних захворювань.

Для простоти, список захворювань ми розділимо на 2 категорії:
1) – психічні/неврологічні,
2) – соматичні(тілесні).

1)

Кратом є дуже сильним протитривожним засобом, і справляється навіть із панічними атаками. Зазвичай для цього необхідне середнє дозування, але комусь може підійти і нижча.

Низькі дози кратоми можуть використовуватися для збільшення концентрації при синдромі дефіциту уваги та гіперактивності. Це пов’язано з тим, що в низьких і середніх дозах дана рослина має ефективні стимулюючі властивості, трохи потужніша і триваліша, ніж у кави. При цьому, коротко не протипоказаний сердечникам, хоча він може підвищувати в крові рівні деяких ліків.

Таким чином, невисокі дози кратома можуть бути показані також як тонізуючий засіб для людей з нестачею енергії і як афродизіак. Для цього більше підійдуть зелені сорти кратома.

Кратом також може бути використаний при афективних розладах: депресії та біполярному розладі. У разі він виступає одночасно у ролі як антидепресанту, і нормотимика. Тим не менш, для цієї мети кратом не варто використовувати як ліки першої лінії терапії. Він більше підійде як допоміжна терапія, на додаток до основного антидепресанту, якщо його ефект недостатній.

Кратом сам по собі в дозах від 5-7 грам має легкий нейролептичний ефект, який посилюється при підвищенні дози, а тому він може бути допоміжним засобом лікування шизофренії та інших психотичних розладів. Ще один плюс такого використання – те, що можна буде трохи знизити дозу основного нейролептика, завдяки чому загальна переносимість терапії та самопочуття пацієнта покращаться.

Кратом – це ефективний засіб для лікування синдромів відміни практично будь-яких психотропних речовин. Він може стати робочою та безпечною замісною терапією для людей, які кидають важкі ПАР, такі як алкоголь, тютюн, метадон, героїн, амфетаміни тощо.

Також, за допомогою кратома можна симптоматично знімати стрес, накопичений на роботі, або деінде.

Кратом відмінно себе зарекомендував у малих та середніх дозах як засіб для зняття надмірної агресивності.

2)

Кратом зарекомендував себе як відмінний засіб для лікування хронічних болів практично будь-якого характеру. Але якщо ви п’єте кратом щодня – намагайтеся використовувати мінімальні робочі дози і, бажано, робіть невеликі перерви для запобігання зниженню чутливості організму до лікувальних кратомових ефектів.

Ця рослина, навіть у невеликих дозах, чудово справляється з проблемою передчасної еякуляції, а у великих дозах повністю запобігає її.

Кратом у середніх та високих дозах дещо сповільнює пульс та знижує тиск, тому його можна використовувати при гіпертонічному кризі.

Кратом сильно підвищує імунітет і опір організму до бактеріальних, вірусних та інших інфекцій. Він є робочим засобом для профілактики ГРВІ, грипу, коронавірусу, запалення легень та інших респіраторних захворювань.

Застосування кратому під час цих захворювань, завдяки його протизапальним та посилюючим імунітет ефектам, прискорює одужання та полегшує загальне самопочуття хворого. Тим не менш, при серйозній хворобі, не варто відмовлятися від традиційного лікування, але воно може бути набагато ефективнішим у комбінації з кратом.

Кратом, особливо у великих дозах, має протикашльову дію, однак, у деяких людей він має потужну відхаркувальну дію, безпосередньо після прийому відвару.

 

На цій ноті варто завершити цю статтю.

Пам’ятайте слова Гіппократа: все є отрута та всі ліки – залежить тільки від дози.

 

Необхідно сказати також, що лікувальні властивості кратома на даний момент мало вивчені, і цілком ймовірно, що ця унікальна рослина в майбутньому може бути використана для інших терапевтичних цілей, крім тих, що описані в цій статті.

Ви можете прочитати інші статті на цю тему, а також купити кратом різних сортів на нашому сайті « Кратом кафе».

Приємного вам чаювання.

Залишити відповідь