Відображаються усі з 2 результатів

Чай Те Гуань Інь «Тайвань органік»

179грн.
Те Гуань Інь 铁观音 - чай, який піднімає настрій, створює простір для спілкування, сприяє розмові і гармонізує.

Елітний чай Да Хун Пао «Лан Хоа»

179грн.
Да Хун Пао 大红袍 - гірський китайський чай, назва якого перекладається як "великий червоний халат". Напій відноситься до улунів і за довгий час свого існування навколо нього утворилося багато дивовижних легенд. Завдяки позитивному впливу на організм та приємному смаку, він є одним із найпопулярніших у Китаї.

Елітний напій, чай Пуер, овіяний численними історіями та міфами. Розповідають, що одного разу слуги несли китайському імператорові коржі чаю, але вони вимокли під зливою. Піддані заварили своєму володареві цей чай, а він оцінив напій як щось вишукане.

У наші дні цей чай дуже цінується любителями, він досить густий, з бархатистим смаком та дуже різким запахом землі. Вирощується на чайних плантаціях провінції Китаю Юньнань. Щоб виготовити порційний Пуер, потрібно виконати низку етапів:

підв’ялити листя під променями сонця;
пройти ферментацію (1-3 місяці);
просушити, продезінфікувати, просіяти чай;
спресувати у форму;
залишити на дозрівання (близько 3-х місяців).

Таким чином, для приготування чаю потрібно щонайменше 7-9 місяців. Це відбивається і вартості продукту, яка набагато вище звичайного чаю.
Таємничий ефект Пуер
Чай Пуер містить теїн – це практично те саме, що й кофеїн. Він бадьорить, надає енергію і пробуджує відчувати життя сповна. Чинить на організм споживача щадну і тонізуючу дію. Найкраще купити Пуер для проведення ранкових ритуалів чаювання. Його ефект має наростаючу дію, тому ближче до середини дня ви відчуєте приплив сил, зможете сконцентрувати свою увагу та ефективно виконувати свою роботу.

Напій м’яко впливає на серцевий м’яз, усуває спазми та розширює судини. Людям з гіпертонією краще уникати надмірного вживання пуеру.

Споживачі наголошують на корисному впливі напою на роботу ЖКГ. Він ефективний при гастриті, розладах травлення та хворобах печінки. Пуер стимулює травлення, тому особливо корисний після великого застілля.

У листі чаю містяться вітаміни групи В, Е та С. Це потужні антиоксиданти, вони попереджають старіння і дозволяють довго зберігати молодість шкіри. У зв’язку з такими характеристиками чай можна вживати як молодим людям, так і любителям старшого покоління.
У нас можна купити Пуер порційно або ж у мандариновій шкірці.
Останній варіант дуже цінується, адже його запах просто чудовий. Чай у мандарині часто купують на подарунок близьким людям. Замовити можете і ви. Залишайте свою заявку в онлайні, і ми оперативно її обробимо.

Для зберігання Пуер вибирайте сухе місце з кімнатною температурою, далеко від нагрівальних приладів. Не варто зберігати чай у целофані. Краще для цього взяти оригінальне пакування або звичайний папір з доступом до свіжого повітря.