Все про Кратом

Кратом: корисні ефекти та особливості вживання

Кратом, особливості вживання

Багато хто сьогодні чув про чай кратом. Це доволі екзотичний азійський напій, виготовлений на основі однойменного дерева. Його листя вважають цілющими та корисними для ряду внутрішніх органів та систем. Кратом сьогодні випускається у вигляді порошку для приготування чаю, а також в таблетованій формі – ознайомитися з усіма формами виписку можна на https://kratomcafe.com.ua/uk/kratom/.

Давайте детальніше розберемо, в чому полягає користь кратома, як часто потрібно його пити та для кого такий напій буде найбільш корисним?

Як часто можна вживати кратом

Багато хто з покупців цікавиться чи можна пити кратом щодня? Втім, у правилах вживання даного напою існує загальна рекомендація – на щоденній основі пити такий чай не потрібно. Аби досягнути бажаного ефекту та уникнути звикання (що з часом може зменшити інтенсивність результату) рекомендують пити чай кратом один раз на 3-4 дні. Цього цілком достатньо, аби збадьоритися та відчути усі інші корисні властивості листя дерева кратом.

Розслабляючий та знеболюючий ефект від вживання кратома зберігається протягом кількох днів. Тобто у вас буквально не буде потреби щодня заварювати собі ароматний напій.

Ефективність та корисні властивості кратома

Ефект кратома помітний уже протягом кількох хвилин після того, як ви доп’єте чашку ароматного напою. В залежності від вашого стану організму, чай може збадьорити або навпаки – розслабити та виконати роль седативної речовини.

У країнах Азії протягом багатьох століть люди знають про корисні чи навіть цілющі властивості даного дерева. У той час як в Україні його ефективність тільки починають відкривати. Втім, уже багато покупців встигли оцінити такі корисні властивості чаю:

  1. Стимулююча дія. Кратом дарує заряд активності та бадьорості, як і порція кофеїну. Втім, він не має таких негативних дій на організм (у тому числі на серцево-судинну систему), яку спричиняє чашка міцної кави.
  2. Знеболювальні властивості. Чай допомагає прибрати больові відчуття, знімає спазми. Саме тому його рекомендують вживати людям, які стикаються з надмірними фізичними навантаженнями або працюють на важкій фізичній роботі.
  3. Покращення концентрації уваги. Втома та стресові фактори знижують нашу працездатність. Кратом у свою чергу покращує не лише фізичну витривалість, але й здатність тримати фокус на конкретній справі.
  4. Нейтралізація синдрому відміни. Кратом може використовуватися як напій для людей, що борються з залежностями від алкоголю, тютюну тощо. Він допомагає прибрати неприємні симптоми, що настають внаслідок відміни речовин, які викликали залежність.

Кому показано вживати кратом

Кратом відрізняється рядом позитивних властивостей для організму людини. Втім, є окремі випадки, коли такий чай особливо рекомендований до вживання. Серед основних показань:

  1. Часті больові синдроми. Біль будь-якої етиології можна прибрати не лише медикаментозними препаратами. Усі ми знаємо, що найкраще працює розслаблення та відпочинок. І саме такий ефект дарує чай кратом. Він працює як релаксант, завдяки чому дозволяє зняти болі та спазми в організмі.
  2. Збої в метаболізмі. Аби забезпечити правильний обмін речовин, потрібно насичувати свій організм корисними мікроелементами. І набір унікальних властивостей чаю кратом дозволяє помітно пришвидшити метаболізм та налагодити обмін речовин.
  3. Слабкий імунітет. Якщо ви часто почали страждати на застудні захворювання і підхоплюєте віруси буквально за секунду контакту з іншою людиною, потрібно потурбуватися про власну імунну систему. Кратом активізує захисні механізми організму та дозволяє зробити його стійкішим до вірусів та бактерій.
  4. Нервовість та хронічний стрес. Ці фактори помітно позначаються на всіх аспектах нашого життя: втрачається якість сну, з’являється роздратований настрій, пригнічення тощо. Також стресові фактори знижують концентрацію уваги, що помітно впливає на працездатність. Кратом у свою чергу підвищує стресостійкість організму, допомагає покращити стан людини, дарує заряд бадьорості та хорошого настрою.

Щоб відчути на собі усі ці переваги, потрібно не лише правильно підійти до використання (заварювання та частоти вживання) чаю кратом. Необхідно також знайти продукт від перевіреного постачальника та переконатися, що склад дійсно органічний і натуральний, без зайвих домішків. Сьогодні чай кратом представлений у різноманітних форматах і може доповнюватися іншими корисними елементами, що підсилюють його властивості. У разі необхідності проконсультуйтеся з спеціалістами, які допоможуть підібрати потрібний саме вам напій.

Залишити відповідь