Все про Кратом

Кратом та кава

kratom

 

Біохімія 

Для початку, розповімо про механізми дії кратома та кави.

Якщо пояснювати максимально просто: обидві ці рослини через різні механізми відключають деякі з природних “гальм” у ЦНС, за рахунок чого бадьорять людину.

Кофеїн блокує аденозинові рецептори. Аденозин – це гормон втоми. Коли він активує свій рецептор – відбувається загальне гальмування ЦНС та з’являється сонливість.

Кофеїн і споріднені з ним сполуки, що знаходяться в каві, зв’язуються з рецептором, не даючи аденозину його активувати. У такий спосіб проявляється стимуляція ЦНС.

У кратома, низькі дози якого викликають стимуляцію, механізм дії на ЦНС зовсім інший, і дуже багатогранний.

Бодрячий ефект кратома проявляється за рахунок блокади а2-адренорецепторів (які є гальмуючими. Такий же механізм у йохімбі та йохімбіну), а також, за рахунок блокади деяких гальмівних рецепторів серотоніну, активація яких зменшує викид дофаміну та норад. Всі ці рецептори блокуються кратомом, і їхній гальмівний ефект зникає. Таким чином, ця унікальна рослина посилює викид стимулюючих нейромедіаторів, що дає приємну стимуляцію без шкоди для організму.

Порівняння кратому та кави

Якщо порівнювати напої, що обговорюються, слід сказати, що кава підвищує тиск і прискорює пульс, чого не відбувається при застосуванні стимулюючих доз кратома. Сама стимуляція від нього суттєво сильніша та приємніша, не дає побічних ефектів, пов’язаних з кавою, і триває довше.

При цьому, кава викликає втому після того, як її ефект проходить, чого не робить кратом.

Таким чином, лист кратома – набагато кращий стимулятор для підвищення працездатності чи інших цілей, ніж кава. Особливо він допомагає за монотонної діяльності.

Чи можна пити кратом з кавою?

Поєднуються ці рослини по-різному, залежно від кількості кратома, який був використаний.

З малими (стимулюючими) дозами кратома кави викликає синергію, тобто посилює ефект. При цьому ця чудова рослина не дає кофеїну підвищувати пульс і тиск.

З високими, седативними дозами, кава поєднується інакше. Він прибирає зайву сонливість, але може послабити релаксуючий ефект.

Міцна кава може допомогти при використанні надмірної кількості кратома, щоб підбадьорити та протверезити.

У будь-якому випадку, обговорюване поєднання – цілком безпечно, і може бути рекомендовано для підвищення активності мозку та зняття втоми.

Який результат?

 Чай кратом – це дивовижна річ, а сам кратом не викликає шкоди, якщо не вживати її щодня у великих кількостях.
Корисна кратома, при цьому очевидна.

Купити чай Кратом високої якості ви можете купити на нашому сайті за гарною ціною у KratomCafe у м. Київ, Житомир та інших містах України. Ми здійснюємо доставку замовлень Новою поштою по всій Україні та світу.

 

Залишити відповідь