Все про Кратом

Властивості кратома

Кратом Растение | KratomCafe

Основні властивості кратома

Кілька причин чому варто купити кратом.

Не надто заглиблюючись у деталі, треба, однак,сказати, що у Кратома абсолютно унікальний фармакологічний профіль. Це пов’язано з наявністю величезної кількості різних сполук у складі листя, значна частина з яких може принести чималу користь людям.

Так, наприклад, у кратомі міститься алкалоїд мітрагінін, а також безліч його похідних та структурних родичів, частина з яких є слабкими парціальними (частковими) агоністами (активаторами) мю-опіоїдного рецептора, причому, що дуже важливо, при активації цього рецептора , мітрагінін та його родичі активують виключно нейронний шлях, пов’язаний з G-білком (який відповідає за аналгезію), проте не активує сигнальний шлях бета-аррестинів (активація викликає прискорення виникнення адикції та пригнічення дихання), як це роблять «класичні» морфіноподібні опіоїди.

Завдяки цьому кратом має унікально менший потенціал для розвитку толерантності, звикання та залежності, ніж інші опіоїди. Однак, все-таки він ним володіє, а тому необхідно бути обережним з цією чудовою і дійсно цілющою рослиною, щоб не нашкодити собі, викликавши в себе адикцію. Дотримуватися цих пересторог нескладно, оскільки для виклику фізіологічної залежності, любителю кратома потрібно постаратися, бо залежність виникає при тривалому регулярному прийомі, особливо у великих дозах. Можна порівняти швидкість її виникнення зі швидкістю появи фізичної адикції від марихуани, на яку також потрібно дуже тривалий прийом. Інші алкалоїди додають йому додаткові властивості антидепресанту, деякі дисоціативні властивості, посилюють аналгетичний ефект мітрагініну, допомагають боротися з нейрогенними болями, при яких звичайні опіоїди приносять мало користі.

Завдяки цьому, кратом є чудовим, досить безпечним при нерегулярному прийомі та ефективним знеболюючим засобом, релаксантом, що не викликає сп’яніння та похмілля та протитривожним засобом. Також він може допомогти кинути курити, оскільки куріння тютюну теж залучає до своєї дії опіоїдні процеси, що викликають ефект скасування при припиненні куріння, а також тому, що від сигарет під кратом нудить.

Залишити відповідь