Все про Кратом

Топові та найсильніші сорти чаю кратом

kratom

Чай кротом тільки набирає популярності по всьому світу. Хоча у країнах Південно-Східної Азії цей ароматний напій та його цілющі властивості були відомі ще кілька століть тому. І це не дивно, заварюючи добре приготовлений чай на основі листя однойменного дерева, вдається отримати низку корисних ефектів. Починаючи зі зняття сильних болів і закінчуючи налагодженням сну, підвищенням концентрації та припливом бадьорості та енергії.

При цьому часто і новачки і ті, хто вже розкуштував кілька різних сортів напою, запитують: який найсильніший кратом можна знайти на ринку сьогодні? Давайте докладніше розглянемо, наскільки важливою є сила і потужність чаю? Чи може така його перевага мати протипоказання та побічний ефект? І які сорти відрізняються найбільш сильним та швидким впливом на організм?

Кому особливо необхідний чай кратом

Кратом – зелений порошок, який виготовляється із подрібненого засушеного листя екзотичних рослин, що виростають у Південно-Східній Азії. Вирізняють сорти Малайзія, Таїланд, Індія і т.д. Найбільш оптимальним рішенням такий чай для людей, які страждають від хронічної тривожності, панічних настроїв. Оскільки такий розлад не тільки впливає на стан нервової системи, погіршуючи якість сну, знижуючи апетит. Воно також призводить до ряду серйозних наслідків: проблеми з серцем, шлунково-кишковим трактом і так далі.

Кратом допомагає розслабитися, релаксує вплив на нервову систему. І цим знижує тривожність, дозволяючи боротися навіть із постійним хронічним стресом. А це вже само по собі налагоджує якість вашого життя, дозволяє почуватися впевненіше, забути про апатію, сонливість, постійну втому навіть через кілька хвилин після пробудження.

Також часто рекомендують вживати людям, які страждають від хронічних болів. Це найчастіше ті, хто пережив травми і тепер страждає від постійних спазмів у суглобах і м’язах. А також пацієнти, які борються з алкогольною чи наркотичною залежністю. На певному етапі спостерігається так званий синдром скасування. Він супроводжується сильними порушеннями функцій внутрішніх органів: гострий біль. Нудота, запаморочення, агресія. Чай кратом допомагає легше пройти через синдром відміни та повернутися до нормального життя.

Деякі дозування та сорти використовуються в тому числі для налагодження сну, боротьби з безсонням, приватними пробудженнями ночами тощо.

Як зрозуміти, наскільки сильний сорт кратоми вам потрібен

Часто люди, які купують кратом, питають у продавців, який сорт найсильніший? Це пов’язано з тим, що всі ми, вживаючи продукт, який надає користь нашому організму, шукаємо варіанти з найбільш високою концентрацією корисних речовин, бажаючи досягти максимального результату якнайшвидше.

Однак важливо враховувати, що всі сорти кратом відрізняються високою ефективністю. І не завжди людині потрібен справді найпотужніший варіант. Як мінімум, тому що все індивідуально і залежить від особливостей вашого організму і обміну речовин. У деяких випадках сорти із середнім ступенем впливу виконуватимуть достатньо для того, щоб відзначити бажаний результат вже через кілька хвилин після вживання ароматного напою.

У той час як для зняття досить слабкого болю вживання потужного кратома може мати ряд побічних ефектів. У тому числі гіперактивність. Тому починати варто все ж таки з помірних концентрацій і сортів. А за потреби вже шукати більш потужний варіант.

Який сорт кратома вважається найсильнішим та найефективнішим

То який чай кратом справді є найпотужнішим? Якщо порівнювати саме швидкість ефекту, який напій надає на організм, та силу реакції, найбільш потужними є:

  1. Білі ґатунки. Вони виготовляються з ще не до кінця дозрілих листків і мають досить сильну гіркоту. Яку, втім, при приготуванні напою можна розбавити підсолоджувачами, цитрусовими тощо. Саме білий кратом, що особливо росте в Таїланді та Малайзії, вважається найсильнішим.
  2. Червоні сорти, особливо Борнео. Висока потужність напою ґрунтується на високій концентрації алкалоїдів, що знаходяться у складі порошку.

При цьому ефект від червоного та білого чаю помітно відрізняється. Білі сорти актуальні для тих, хто хоче зарядитися енергією, бадьорістю та активністю. У той час, як червоний Борнео спрямований швидше на релаксацію та заспокоєння, розслаблює нервову систему, має знеболюючий та седативний ефект.

Залишити відповідь