Все про Кратом

Де сьогодні можна купити кратом: особливості вибору продавця та постачальників

pharmacology of kratom

Чай кратом надає ряд позитивних впливів на нервову систему, знімаючи болючі відчуття і надаючи седативну або навпаки – тонізуючу дію. Все залежатиме від вибору сорту та дозування напою.

І часто покупці, особливо ті, хто вперше стикається з незнайомим для нього продуктом, цікавиться, де можна купити кратом та як переконатися, що продавець пропонує справді ефективний та якісний напій? Ми підготували відповіді на ці запитання, а також перелік основних критеріїв пошуку перевірених хороших продавців, яким можна довіряти.

Де сьогодні можна купити

У ряді країн чай кратом є забороненим, у низці інших – дозволеним. Однак на території України не діють закони, що регулюють вживання, купівлю та продаж напою. А тому знайти його можна на багатьох онлайн-майданчиках.

Як зробити замовлення чаю кратом через інтернет? Все дуже просто:

  1. Ознайомтеся з асортиментом в інтернет-магазині. Найбільш популярними серед покупців є, наприклад, зелений і білий кратом. А також сорти, вирощені в Індонезії, Малайзії та Таїланді.
  2. Підберіть потрібну кількість напою. Він продається в упакованому вигляді. Об’єм упаковки підбирайте, виходячи з того, в якому дозуванні ви плануєте вживати напій. Вона залежатиме від особливостей вашого організму, а також від того, який ефект ви очікуєте від напою. Для тонізування зазвичай потрібні менші дози, ніж для розслаблення. Бажано вживати кратом поперемінно, використовуючи різні сорти. А тому можна відразу купити упаковку білого та зеленого сорту листя.
  3. Оформіть замовлення в інтернет-магазині. Для цього потрібно вказати кількість упаковок, які вам потрібні. А також базову інформацію для здійснення доставки: ваше ім’я та прізвище, номер телефону, адресу електронної пошти, номер поштового відділення, на яке здійснюватиметься доставка продукції.

У разі потреби ви можете погодити будь-які питання з консультантами інтернет-магазину, таким чином підібравши оптимальний варіант під конкретні запити. Це особливо актуально для новачків, які можуть розгубитися в асортименті чаю, представленого на сайті, не знаючи, на які критерії звертати увагу для вибору того чи іншого сорту.

Критерії вибору продавців чаю кратом

Вперше підбираючи собі чай кратом, новачки ризикують зіткнутися з шахраями. А тому, порівнюючи різні умови в тому чи іншому інтернет-магазині, необхідно відштовхуватися від низки ключових критеріїв:

  1. Цінова політика. Сам по собі чай кратом не дорогий. Остаточна його вартість залежатиме від сорту листя та їх місця зростання. Заздалегідь уточніть прайс – він може знаходитися безпосередньо на сайті або (якщо ціна змінюється досить часто і залежить від постачання) продавець надішле вам електронну версію прайсу для ознайомлення. Уникайте постачальників, які пропонують підозрілі низькі ціни на продукцію. Скоріш за все, перед вами підробка. І заздалегідь поцікавтеся про наявність акцій або спеціальних пропозицій, наприклад, для постійних або оптових покупців.
  2. Асортименти. Обов’язково звертайте увагу на те, як широкий асортимент продукції представлений на сайті. Особливо якщо плануєте міксувати кілька сортів між собою та вживати їх по черзі. Чим більший вибір у вас буде, тим краще. Так ви зможете на регулярній основі купувати чай кратом тільки в одному інтернет-магазині. Найбільш популярними сьогодні серед покупців є такі сорти кратома: червоний (що має переважно седативний і знеболюючий ефект) і зелений (що забезпечує тонізування організму і знімає болі). Для новачків особливо рекомендований білий кратом. Він відрізняється менш вираженим ефектом, проте швидко знімає головний біль або суглобах, забезпечує тонізування і подальше розслаблення організму.
  3. Якість обслуговування. Це особливо актуально для тих, хто вперше знайомиться з чаєм кратом. Бажано, щоб на сайті інтернет-магазину працювали менеджери, здатні відповісти на всі питання, що вас цікавлять, і розповісти про кожен сорт напою, представлений у каталозі. Так ви зможете бути впевнені, що правильно підберете продукцію та отримаєте очікуваний ефект. Тим більше, що для зняття сильного болю, розслаблення та отримання заряду бадьорості або підвищення імунітету потрібні різні сорти, а також дозування кратоми.
  4. Гарантія якості. Останній, але важливий критерій вибору. Переконайтеся, що продавець пропонує справді якісний продукт, дає гарантію на всі товари, представлені в асортименті, надає точну інформацію про кожен сорт із докладним описом властивостей, ефектів, правил вживання тощо. Додатковою перевагою є опція повернення товару. Це показує, що постачальник не обманює покупців і при необхідності здатний швидко здійснити заміну продукції або повернути оплачену за кратом суму.

Незалежно від того, який вид напою ви купуєте, це має бути найвищий сорт листя. Так ви зможете бути впевнені, що у складі відсутні надто молоді листки, що надають неприємну гіркоту і не мають належного ефекту, а також інші зайві компоненти.

Такий відповідальний підхід дозволить не тільки уникнути шахраїв, але й знайти продавця чаю кратом, з яким ви зможете співпрацювати протягом тривалого часу. При правильному підході до вибору постачальників та сорту листя ви отримаєте максимальний ефект від споживання напою. Головне дотримуватися всіх рекомендацій, вказаних на упаковці. У жодному разі не рекомендують приймати кратом на щоденній основі. Достатньо однієї чашки один раз на 3-4 дні. Міксуйте різні сорти, щоб уникнути звикання і збільшуйте дозування поступово – різке підвищення може викликати ряд побічних ефектів.

Залишити відповідь